فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

تولید شمش فولادی از 15.3 میلیون تن گذشت

. ارسال شده در اخبار عمومی.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در جداول آماری عملکرد 9 ماهه مجموعه‌های منتخب فولادسازی کشور در زمینه شمش فولاد (بلوم، بیلت و اسلب) تولید 15 میلیون و 398 هزار و 370 تن را ثبت کرد.

اعتمادآنلاین| بررسی عملکرد واحدهای تولید آهن و فولاد ارفع، ذوب آهن اصفهان، چادرملو، شرکت ملی فولاد ایران (گروه ملی صنعتی فولاد ایران، فولاد آلیاژی، فولاد خراسان)، فولاد بناب، فولاد خوزستان، فولاد کاوه جنوب، فولاد مبارکه(مبارکه، سبا و فولاد هرمزگان) در دوره 9 ماهه سال 98 گویای سهم 31.7 درصدی فولاد مبارکه اصفهان از مجموعه تولید با رقم چهار میلیون و 894 هزار و 669 تن است.

همچنین در دوره مورد بررسی فولاد خوزستان نیز با مجموع تولید دو میلیون و 815 هزار و 27 تن شمش فولادی سهم 18.2 درصدی از کل تولید را داشت که بعد از فولاد مبارکه در جایگاه دوم تولید قرار گرفت.

مجموع تولید شمش فولادی واحدهای مورد بررسی در آذرماه به رقم یک میلیون و 729 هزار و 142 تن رسید و در مقایسه با میزان یک میلیون و 729 هزار و 142 تن عملکرد آبان امسال اختلاف 16 هزار و 93 تنی را نشان می دهد که چندان شاخص نیست.

امسال برای تولید شمش فولادی (فولاد خام) حداقل 26 میلیون تن مورد انتظار است و پیش بینی شده که 40 تا 45 درصد تولید راهی بازارهای صادراتی شود.

آمارها نشان می دهد که از مجموع شمش تولیدی، اسلب با رقم هفت میلیون و 965 هزار و 845 تن بالغ بر 51.7 درصد را به خود اختصاص داد و بلوم و بیلت به ترتیب با ارقام سه میلیون و 800 هزار و 213 تن و سه میلیون و 632 هزار و 312 تن بقیه را پوشش دادند.

پیش از این در آمار هشت ماهه منتهی به آبان واحدهای فولاد سازی مزبور رقم 13.6 میلیون تن در زمینه شمش فولادی ثبت شده بود.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، تولید شمش فولاد در دوره هشت ماهه سال 98 را در مقایسه با مدت مشابه پارسال دارای رشد چهار درصدی اعلام کرد. تولید شمش فولادی واحدهای منتخب یاد شده در هشت ماهه ابتدایی سال 97 برابر با 13 میلیون و 669 هزار تن بود.

 

مورخ: 1398/11/02

ویژگی های  پروفیل های زد :

 پروفیل های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های پروفیل های زد :  از جمله کاربردهای پروفیل های زد می توان به ساخت پوشش سقف انواع سوله ها اشاره کرد
ویژگی های  لوله :

لوله های فولادی تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای تنوع، قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.

کابرد های لوله :  از جمله کاربردهای لوله های فولادی می توان به ساخت دوچرخه، موتورسیکلت، آبرسانی بین شهری، برون شهری و... اشاره کرد
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393